איך לחסוך, והמון ! בכל הקשור לטלויזיה וכבלים.

קצת מבוא…

בשנים האחרונות החלה מהפכת שידורי הטלויזיה, את התשתית הקואקסיאלית מחליפה היום תשתית הסיבים האופטים, שגזרה על קודמתה גזר דין מוות.

התשתית הקואקסיאלית (נחושת) לא מסוגלת לתעבר את כמויות המדיה שאנחנו צורכים, לעומת הסיבים האופטיים שעושה זאת בקלות, והיכולות שלה כמעת בלתי מוגבלות לעומת התשתית הקואקסיאלית.

תשתית קואקסיאלית

התשתית הקואקסיאלית שאנחנו מכירים מחברות כמו YES ו HOT עובדת בטכנולוגית  (RF שידור ע"ג נחושת), שעתידה להחליף אותה טכנולוגית IPTV (שידור ג"ב אינטרנט), ובייחוד תשתיות הסיבים האופטים, מה שיגרום לזעזוע בעולם התקשורת ממש בקרוב, והזעזוע הזה כבר החל לתת אותותיו.

תשתית סיבים אופטית

אנחנו רוצים להנגיש לכם את הטכנולוגיה הזו כאן ועכשיו.

חברת YES הודיעה לפני כחמש שנים, כי כלל השירותים שלה יעברו לטכנולוית IPTV תוך שבע שנים, ההודעה הזו גררה את HOT לתגובה ומאז מחול שדים של שדרוגים החל בין כלל ספקיות התוכן.

היום ניתן לרכוש חבילות מ YES ו HOT שעלותן סביב 130-300 ש"ח לפי החבילות שתבחרו מהן, ואותן ניתן לקצץ ביותר מ 50%.

דבר ראשון נצטרך להצטייד בסטרימר, בשוק ישנם כמה וכמה מכשירים, והעלויות סביב 400-100 ש"ח ברכישה חד פעמית, החיבור בבית הוא פשוט לחלוטין, חשמל אינטרנט, וכבל HDMI לטובת המסך, ואתם מסודרים.

מכשיר ה Apple TV

לאחר שחקרתי את הנושא לעומק, וביצעתי ניסויים על כמה מכשירים, התוצאה הטובה ביותר היתה עם מכשיר Apple TV  שכל שאר המכשירים דיי צלעו בביצועים.

רכשתי מכשיר Apple TV  בעלות של 600 ש"ח, התקנתי עליו את האפליקציות של שלושת הערוצים 11/12/13 יש לציין ששלושתם עובדים באופן חלק, בתצורה הזו העלות החודשית היא 0 ש"ח !!!

ה Apple TV  יכול לתת מענה לשלל אפליקציות, כמו You Tube / Netfix , ועוד, הוא מזרים מדיה ביתית יש לו יכולות כמעט כמו הסמארטפון שלכם

תוספות תוכן…

למי שעדין מעונין בתוכן של HOT, יש להם אפליקציה שנקראת Next TV  שהחבילה המורחבת תעלה סביב 65 ש"ח בחודש

שידורי הוט על גבי האינטרנט

למי שעדין מעונין בתוכן של YES יש להם אפליקציה שנקראת Sting TV שהחבילה המורחבת תעלה סביב 65 ש"ח בחודש.

שידורי YES על גבי האינטרנט

כבר חיסכון של 50%.

יש עוד ספקי תוכן כאלה ואחרים במחירים מאוד אטרקטיבים, עם ערוצים מכל העולם, ובכל השפות.

אם תעשו את השינוי הזה, חברות התוכן, כבר לא יחזיקו אתכם במקומות הרגישים אלה ההפך הוא הנכון, תוכלו להחליף ספק תוכן, בכמה לחיצות כפתור, ללא ויכוחים טלפונים, וללא המתנות.

ואם אתם דואגים לקו הטלפון הביתי שלכם, שמסופק ע"י אחד מהנ"ל, אל דאגה, הטלפון הביתי ניתן להעביר בצורה קלה אף יותר.

נסו ותהנו.

מוזמנים להגיב ולשאול שאלות, ולייצר דיון פורה בנושא, ונשמח להדריך אתכם.

ולמי שרוצה את השירות או הביצוע של הנ"ל בתשלום נוח וזמינות גבוהה מוזמן להשאיר פרטים וליצור איתנו קשר. 

כלי נגישות